טיפול שיניים בירושלים

טיפולי שיניים אסתטיים בירושלים

במרפאת המומחים "שרון קליניק" ניתן לעבור טיפולי שיניים בירושלים מכל הסוגים, כולל אסתטיקה דנטאלית, שיקום פה, שיקום פנים ולסתות ושיקום אברים חסרים. בשורות הבאות נדבר על טיפולי שיניים אסתטיים בירושלים שזוכים לאחרונה לפופולאריות גוברת.

הביקוש לטיפולי שיניים אסתטיים

כאמור, בעת האחרונה אנו עדים לדגש נרחב יותר על הפן האסתטי של טיפולי השיניים, ולפניות רבות יותר של מטופלים המעוניינים ליהנות מחיוך נאה ומושלם. התפתחויות אלו קשורות לשינויים חברתיים ותרבותיים המדגישים את החזות החיצונית, לעלייה באיכות וברמת החיים הכללית באוכלוסיה, וגם להתפתחויות בטכנולוגיות ובחומרים העומדים לרשות רופאי השיניים, שעימם ניתן להשיג תוצאות מעולות, עמידות וטובות יותר מאשר בעבר. חשוב להדגיש שכאשר מדברים על טיפולי שיניים אסתטיים הכוונה איננה רק להתערבות הקשורה ליופי. מדובר בשורה ארוכה של טיפולים שבהחלט נועדו גם לטפל בבעיה מסוימת בתפקוד, אך ניתנת תשומת לב רבה יותר להיבטים אסתטיים כמו צורת החניכיים וגוון השן.

ציפויים והלבנות שיניים

לצד האמור לעיל, קיימים טיפולים המיועדים לתת פתרון אסתטי בלבד, כמו למשל הלבנת שיניים בירושלים וציפויי שיניים. כך לדוגמא, ציפוי שיניים הוא הליך שבו משתמשים בחזיתות (לרוב חרסינה) שנותנות כיסוי חדש לחלק החיצוני של השיניים שנמצאות בחלק הקדמי. באמצעות הציפויים האלו מקבלים מראה טבעי ונאה של צורת וגוון השיניים עבור מקרים כמו שיניים בעלות גוון כהה, רווחים בין השיניים, שחזורים אחרי טיפול שורש, שיניים שבורות וכדומה. יש לציין כי בימינו קיימים חומרים וכלים מתקדמים המאפשרים השחזה של חלק מינימאלי ביותר של השן, ולעיתים אפילו לא צריך להשחיז בכלל. כמו כן, בתחום זה קיימת חשיבות גדולה למיומנות של טכנאי השיניים שעימו עובדת המרפאה, שכן טכנאי מנוסה ומיומן מספק ציפויים בצורה ובגוון ברמה גבוהה ביותר.

ובאשר להלבנות שיניים, קיימות מספר טכניקות שאותן ניתן לבצע בבית או במרפאת השיניים, או בשילוב של האפשרויות. כך לדוגמא, בשיטת הסד שלובשים בבית מיושם החומר המלבין עם פלטה דקה.

למידע נוסף על טיפולי שיניים אסתטיים בירושלים, לקבלת הכוונה מקצועית ולקביעת תור במרפאה, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 02-6236262.

אודות המחבר

השארת תגובה