השתלות שיניים בירושלים

שאלות ותשובות על השתלות שיניים בירושלים

מחפשים מרפאה רצינית, איכותי ומקצועית עבור השתלת שיניים בירושלים? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל "שרון קליניק" הממוקמת בלב הבירה ומתמחה בתחומי שיקום פנים ולסתות, שיקום אברים חסרים ושיקום הפה. המרפאה מאובזרת במיטב הציוד והמכשור הרפואי, וכך גם השתלות השיניים מבוצעות עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לרבות שימוש בסד דיגיטלי והדמיות. בשורות הבאות נענה על מספר שאלות של מטופלים השוקלים לעבור השתלות שיניים בירושלים או בערים אחרות.

מדוע בכלל צריך השתלה?

השתלת שיניים עשויה להידרש במספר מצבים. ראשית, יש אנשים שאצלם יש רק מספר טוחנות חסרות ואילו שאר השיניים הסמוכות אליהן בריאות. הבעיה היא שעם השנים מופעלים על האזור עומסים ולחצים, וכך השיניים הבריאות זזות ממקומן ומובילות לדלקות, לבעיות בסגירה ואף לכאבים. עוד מקרה נפוץ שבו נדרשת השתלה הוא בקרב אנשים הסובלים מאובדן שיניים מוחלט או חלקי, וניתן להשתיל אצלם מספר שתלים במקום לעשות תותבת העלולה לגרום לאי נוחות.

האם כל אחד יכול לעבור השתלה?

מטבע הדברים, לפני השתלת שיניים מבצעים סדרת בדיקות ובין היתר חשוב להבין את המצב הבריאותי של האדם והאם הוא נוטל תרופות קבועות. באופן כללי, הרוב הגדול של האנשים יכולים לעבור את ההשתלה, הגם שלעיתים צריך להתייעץ עם מומחים מתחומים רלוונטיים כגון רופא א.א.ג או קרדיולוג.

האם מדובר בהשתלה כמו של כליות, לב וכדומה?

התשובה שלילית. יש הבדל משמעותי בין השתלה של איברים ובין השתלות שמבצעים רופאים שיניים. כאן לא מדובר באיבר ביולוגי אלא בבורג מתכת, אותו מבריגים אל הלסת כדי שישמש בסיס לכתר. כלומר, אחרי שממקמים את השתל בלסת אפשר להבריג מעליו את חלקי השיקום השונים. המשמעות היא שלא מדובר בהשתלת איבר הכרוכה בסיכון גבוה יחסית לדחייה או בצורך ליטול תרופות לכל החיים.

אל מי כדאי לפנות להשתלת שיניים?

הכתובת הנכונה היא מומחה לשיקום הפה שעבר הכשרה ממוקדת בתחום, ובידיו מצוי הידע ההולם כדי לתת טיפול מצוין ומדויק למצבו של הפה. כאשר פונים למומחה מקבלים אבחון, תוכנית טיפולית וביצוע ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בכלים הטובים והחדשניים ביותר בתחום, המצטרפים כמובן אל יכולות מקצועיות גבוהות ומספקים תוצאות מיטביות.

לפרטים נוספים אודות השתלות שיניים, לקבלת הכוונה מקצועית ולקביעת תור במרפאה, פנו אלינו בטלפון 02-6236262.

אודות המחבר

השארת תגובה